Dětská obuv, svorto.cz s.r.o.

Popis produktu:

Dětská obuv i zdravá dětská obuv pro Vaše děti, dětské boty, ortopedické vložky do bot, dětské botičky. Prodáváme zdravotně nezávadnou dětskou obuv. Široká nabídka dětské obuvi jen od ověřených českých a zahraničních výrobců. Doplňky obuvi.

Doplňující informace:

Dětská obuv lze zakoupit přes náš e-shop či kamennou prodejnu na Praha 2 – Vinohrady. Nabízíme celoroční dětskou obuv, zimní dětskou obuv, letní dětskou obuv a domácí dětskou obuv. Dále v našem sortimentu naleznete také dětské gumáky, capačky, zdravá dětská obuv, ortopedické vložky a doplňky obuvi.

V celoroční dětské obuvi musí být v zimních měsících teplo a v létě se v ní noha nesmí potit. Patří sem vycházkové botičky do každého terénu, vhodné jsou vyšší kotníčkové boty. Zimní dětská obuv by měla mít podrážku aby neklouzala, pro pobyt venku celý den je vhodná zateplená dětská obuv. Letní dětská obuv má být dostatečně odolná, musí zvládnout jakoukoliv zátěž. Dětské boty mají být měkké a poddajné, aby neškrtili nebo nedřeli. Domácí dětská obuv i dětské botičky musí být pohodlné na nošení.
Dětské gumáky v širokém spektru barev a vzorů. Capačky, dětské boty pro nejmenší z přírodních materiálů. Nabízíme též zdravou dámskou obuv, ortopedické vložky i doplňky obuvi.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
svorto.cz s.r.o.

Adresa společnosti:

svorto.cz s.r.o.
Průběžná 30
Praha 10
100 00

internet:

www.zdrava-detska-obuv.cz

Kontaktní osoby:

Radek Smeták
jednatel společnosti
Tel.: +420 241 740 341
Fax: +420 241 740 339


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Dětská obuv

Parametry

Název produktu: Dětská obuv
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.